top of page

Вшановуємо пам’ять і героїчний подвиг українців

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» приєднався до всеукраїнської хвилини мовчання.

Щодня о 9-й ранку здобувачі освіти 41-Д групи спеціальності «Дошкільна освіта» разом зі всією Україною вшановують світлу пам'ять і героїчний подвиг воїнів та мирних громадян, чиє життя обірвала жорстока війна, підступно розв’язана російським агресором. Майбутні педагоги створили ініціативну групу, яка щоденно готує інформаційні п’ятихвилинки з презентацією подій, що відбуваються в нашій країні. Мета – донести до студентської молоді правдиву інформацію про воєнні події, які відбуваються в Україні, і вшановувати світлу пам’ять, громадянську відвагу, самовідданість, силу духу і героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України; віддати шану пам’яті мирних громадян, які загинули в російсько-українській війні; виховати почуття патріотизму, гордість за український народ, що так самовіддано захищає землю рідної Батьківщини.

Зміст інформаційних п’ятихвилинок вражає до глибини душі. Студенти розповідають про трагічні воєнні події, які відбуваються в Україні. «Скільки ж загиблих невинних людей, малесеньких діток?!. Що вони зробили з нашою країною?! Скільки знищено міст!.. Таке не пробачається. Ми не здамося! Ця війна змінила кожного з нас! Усі студенти передивилися свої пріоритети і почали по-новому цінувати життя. Ми ніколи не забудемо наших загиблих героїв. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті та історії. Герої не вмирають!» – каже Марина Татаринська.

Здобувачі освіти усвідомили, що сьогодні найголовніше не розповсюджувати дезінформації на просторах Інтернету, а довіряти тільки правдивій, перевіреній інформації. «Наразі ми можемо допомагати волонтерам, – переконані студенти, – наприклад, плести сітки, здати кров, принести речі біженцям, а також ходити до храму і молитися за Перемогу і Мир, спокій у нашій Батьківщині. Ми хочемо здобути диплом про освіту, мати мирну професію вихователя закладу дошкільної освіти, стати логопедами чи домашніми вихователями, щодня чути щирий дитячий сміх, жити під мирним блакитним небом у квітучій незалежній Україні!

Слава Україні! Героям Слава!»

Ольга ЯКУБЧИК,

куратор 41-Д групи76 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page