top of page

Всеукраїнський урок із кібербезпеки

Традиційно в жовтні у США, Європі та багатьох інших країнах відзначають місяць кібербезпеки. Головна його мета – привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки і кіберзахисту.


31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського і Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провели Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для учнів і студентів закладів освіти України. За сприяння Простору інновацій Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М Грушевського» до заходу долучилися й наші здобувачі освіти – студенти І-ІІ курсів та учні Обласного наукового ліцею-інтернату.

Під час уроку експерти розповіли про сучасні загрози, із якими стикаються українці через кібератаки з боку росії. Здобувачі освіти дізналися, як відбуваються хакерські атаки, у який спосіб ворог може використати молодь для досягнення своїх цілей, як безпечно користуватися інтернетом, що таке фішинг, як попередити поширення шкідливого програмного забезпечення, як захистити особисту інформацію та вберегти себе і своїх близьких від загроз в інтернеті.

В умовах сьогодення надзвичайно важливо усвідомлювати, що достатній рівень розуміння правил кібергігієни дозволить підвищити рівень кібербезпеки усієї країни та, у перспективі, зменшить шкідливий вплив кібератак на кожного українця.

Наскільки добре ви обізнані з питань кіберзахисту та дбаєте про власну безпеку в кіберпросторі можна перевірити, відповідаючи на запитання вікторини від Держспецзв'язку:


Ірина СЛОБОДЯНЮК,

к.п.н., викладач фізики

та інформаційних технологій


82 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page