top of page

Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

8 лютого за підтримки Google Україна відбувся Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету. Безпрецедентна подія, під час якої реєструвався рекорд України. Більше як 41000 освітян одночасно під час прямого ефіру долучилися до виконання цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Із 14:00 до 15:00 учасники від нашого коледжу також мали можливість переглянути трансляцію прямого ефіру й долучитися до виконання вправ.

Окрім практичного досвіду, освітяни отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в Інтернеті; дізналися, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, а також отримали в подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності. О 15:00 кожен охочий зміг завантажити цифровий бейдж учасника флешмобу. Безперечно, наші викладачі не могли залишитись осторонь такої події, адже повинні, як ніхто інший, бути обізнаними в правилах безпеки користування Інтернетом.

Флешмоб став чудовою можливістю для освітян перевірити свої знання, а також привернути увагу до проблем безпеки користування мережею. Також під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу; «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті».


Надія БЛІДЧЕНКО,

кандидат ек. наук, заступник директора з гуманітарної освіти, виховної роботи

Ірина СЛОБОДЯНЮК,

кандидат пед. наук, викладач кафедри педагогіки, психології та фахових методик49 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page