top of page

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ НА КАФЕДРІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» спільно з Державним податковим університетом проводить заходи, присвячені Всесвітньому дню науки.


8 листопада в межах проведення професорських годин кафедра соціально-економічних дисциплін організувала онлайн-зустріч із Галиною Василівною Дідківською – завідувачем кафедри кримінальної юстиції, доктором юридичних наук, професором Державного податкового університету, авторкою понад 100 наукових та навчально-методичних праць, виданих як в Україні, так і за рубежем (серед них монографії, посібники та коментарі до Кримінального Кодексу України і Кримінально-виконавчого Кодексу України, 5 міжнародних видань Scopus); членкинею спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Тема професорської години – «Транснаціональна злочинність та кіберзлочинність в умовах сьогодення, шляхи запобігання».

Модератори онлайн-зустрічІ – Тетяна Миколаївна Юзько, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор філософії, і Тетяна Миколаївна Супрун-Ковальчук, кандидат юридичних наук, доцент – представили слухачам науковий шлях та досягнення Галини Василівни.

У своєму виступі професорка акцентувала увагу на таких важливих питаннях сьогодення, як транснаціональна злочинність та кіберзлочинність. Зокрема зазначила, що транснаціональна організована злочинність є складним системним утворенням із внутрішньою ієрархічною структурою і розподілом ролей, високим рівнем взаємодії та керованості, внутрішньомережевими зобов’язаннями, системами власної безпеки і добування інформації, механізмами захисту капіталовкладень. Науковиця детально окреслила структуру та основні причини виникнення транснаціональної злочинності, зосередила увагу на шляхах запобігання її діяльності.

Окремим напрямом лекції було висвітлення інформації про кіберзлочинність, її види, нормативне регулювання відповідальності за такі кримінальні правопорушення, роль кіберполіції в цьому процесі та шляхи особистого захисту від кіберзлочинів.

Студенти отримали чудову нагоду на практичних прикладах закріпити знання, набуті під час вивчення правових дисциплін, та доповнити їх корисною інформацією. Здобувачі освіти виявили високу правову обізнаність й активно ставили Галині Василівні фахові запитання.

Висловлюємо щиру вдячність вельмишановній гості за цікаве спілкування і сподіваємося на подальшу творчу співпрацю та спільну реалізацію нових проєктів.


Тетяна СУПРУН-КОВАЛЬЧУК, доцент

кафедри соціально-економічних дисциплін

98 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page