top of page

ВОЛОНТЕР УКРАЇНИ ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ


Жити плідно, не просто пливти за течією, а шукати, діяти, рости. Саме такого принципу дотримувався Володимир Сергійович Слободянюк – наш добрий колега, високопрофесійний викладач, чудовий наставник студентів, люблячий батько донечки Аліни, справжня опора дружини Ірини.

33 – це так мало, але зроблено так багато…

Він робив те, що вмів і любив робити, і з того був дуже щасливий. Володя, як і всі ми, прагнув якнайшвидшої перемоги і робив усе, що міг, щоб її наближати. Змайстровані власноруч 3D-принтери, які спочатку були захопленням, стали корисною справою і величезною знахідкою та допомогою для наших ЗСУ. Понад дві тисячі перископів виготовив Володимир Сергійович для наших захисників!

26 квітня 2023 року Добровольча спілка майстрів 3D-друку «Тилова бригада» нагородила Володимира Слободянюка медаллю «Волонтер України за покликом душі», на жаль, посмертно.

Володимире, Ваша справа, якою Ви горіли, продовжується, рух принтера не зупинився: дружина Іра працює далі, із величезною самовіддачею і любов’ю до Вас.

Кажуть, важко жити, коли нічого не зробив. Володимире Сергійовичу, Ви зробили за своє коротке життя дуже багато. А найбільше, що ми можемо зробити зараз для Вас, – пам’ятати! Ви назавжди залишитеся в наших серцях добрим, світлим, чуйним, із надзвичайною посмішкою на обличчі.

Пам’ятаємо, любимо, сумуємо!

Людмила ПАНТЕЛЮК,

викладач філологічних дисциплін1 229 переглядів

Kommentare


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page