top of page

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР – КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

28 червня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулись урочисті онлайн-збори, присвячені випуску студентів кафедри соціально-економічних дисциплін (спеціальності «Право», «Журналістика»).

71 випускник закладу освіти здобув диплом кваліфікованого фахівця, підтвердивши свою професійну здатність діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу.

Традиційно церемонія випуску розпочалася з виконання Державного Гімну України, після чого присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Із вітальним словом до випускників звернувся директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» кандидат педагогічних наук Савчук Петро Нестерович, який дав настанови і поради молодим фахівцям, по-батьківськи благословляючи їх на обрії майбутніх професійних перспектив. Не оминув директор у своєму зверненні найбільш болюче питання – військову агресію російської федерації. Петро Нестерович, зокрема, зазначив: «…Сьогодні триває 125-й день війни, 125-й день болю, страждань, руйнувань. Але ми впевнено рухаємося до Перемоги, і вона буде за нами!..». Директор наголосив, що в цей непростий, вирішальний для нашої держави час ми маємо бути єдині у своїх помислах та діях, допомагати одне одному, бо тільки спільними зусиллями можна перемогти агресора.

Заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Самборська Олена Дмитрівна оголосила наказ по коледжу та символічно вручила дипломи, демонструючи їх на екрані. У цю хвилюючу мить випускників сповнювала гордість і вдячність, адже здобути диплом вишу – почесно і престижно.

Під час вручення дипломів Олена Дмитрівна від імені всіх студентів та викладачів коледжу висловила слова вдячності двом випускникам спеціальності «Право», які сьогодні боронять нашу землю від загабників, запезпечують наш мир і спокій.

До вітального слова на адресу дипломованих журналістів і правників долучилися: декан гуманітарно-педагогічного факультету доктор педагогічних наук Мороз Майя Олександрівна; голова атестаційної комісії спеціальності «Право» кандидат юридичних наук Тунік Юрій Миколайович; голова атестаційної комісії спеціальності «Журналістика» заступник редактора Барської районної газети «Подільський край» Шаворська Тамара Дмитрівна. Зворушливі і щирі вітання прозвучали від завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін доктора філософії Юзько Тетяни Миколаївни.

Привітали своїх вихованців і куратори: Швець Лариса Володимирівна (2-БЮ), Слугоцька Вікторія Михайлівна (41-Ю), Ляхнович Ніна Олександрівна (41-Ж). У своєму слові наставники побажали їм успіхів, здійснення задумів, щасливої і щедрої долі.

Слова вдячності прозвучали і з вуст випускників. Вони звернулися до батьків, яким вклонилися за щоденну турботу, і до педагогів, котрим подякували за високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцявши завжди повертатися до рідного коледжу – не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

Родзинкою святкового онлайн-дійства стали тематичні відеокліпи, які дали змогу винуватцям урочистостей відновити в пам’яті найяскравіші миті студентського життя.


Дорогі випускники! Сподіваємося, що диплом і знання, здобуті в стінах нашого коледжу, відкриють перед вами нові вершини самовдосконалення, успіху та особистісного росту!

Нехай ця чергова сходинка на шляху вашої освіти стане відправною точкою до професійного життя і спонукає до саморозвитку й надалі. Бажаємо впевнено крокувати до нових звершень, достойно долати всі перешкоди на шляху до мети і стати успішними спеціалістами!

Вікторія Слугоцька,

куратор випускної 41-Ю групи104 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page