top of page

Випускний вечір… Він завжди вражає парадоксами...

Випускний вечір… Він завжди вражає парадоксами: повні сліз, сяючі, щасливі очі випускників. А дівчата!.. Вони тепер не чують відчайдушного останнього писку моди: «Драйв!!! Одягніть подерті джинси!!!»; тож, замість золотошукачок Дикого Заходу, в аудиторії заходять особи щонайменше герцогського походження.

У легкому ритмі вальсу починається випускний бал студентів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкове навчання» за освітніми рівнями «Молодший спеціаліст» та «Бакалавр».

Лунає державний Гімн – не тільки із репродукторів, але й із вуст та сердець майбутнього держави – молодих фахівців, а також тих, хто виплекав їх, – батьків і викладачів.

Тепер уже справжні вихователі, учителі початкових класів радо крокують, щоб із рук директора коледжу, кандидата педагогічних наук Савчука Петра Несторовича отримати диплом – достойну винагороду за навчання й перші кроки на педагогічній ниві. Особливо щедрі оплески – власникам червоних дипломів (а їх у кожній групі 5-8!): Вікторії Абраменко, Анастасії Вусик, Світлані Кінзерській, Анастасії Федоренко, Діні Констянтиновій, Ірині Карчевській, Валентині Пастушині, Анастасії Чорній (41-Д група), Вікторії Бомк, Росіні Бондарчук, Анастасії Дмитрюк, Дарії Закліцькій, Катерині Ільяшевій, Ользі Краєцькій, Лілії Романчук, Світлані Храполович, Дарії Черкас (41-Ш група), Тетяні Герасімовій (42-Ш група), Лесі Гнатишеній, Віті Палій, Юлії Руднік (2-БД група), Тетяні Германюк, Тетяні Довгань, Валерії Марчук, Діані Політанській (2-БШ група). То залунали справжні овації, адже вони, тепер уже дипломовані фахівці, – добре знані в коледжі танцюристки, поетеси, співачки, музиканти, що неодноразово виборювали призові місця на творчих конкурсах і фестивалях обласного й республіканського рівнів. Сяйво їхніх сердець тепер пошириться далі – маленьким дітям, учням, їхнім батькам, колегам. Воно ж залишиться і з тими, хто всі ці роки підтримував, наставляв, зрідка сварив, разом переживав аж до нестями та літав у мріях. Про це просили пам’ятати куратори випускних груп – Ганна Сергіївна Задорожна, Вікторія Василівна Поберецька, Лариса Георгіївна Рожанська, Катерина Анатоліївна Волохата. А завідувач кафедри педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук Наталя Анатоліївна Дусь у прочитаних віршах розкрила всю принадність і неповторність юності, її сподівань і звершень.

А що студенти дійсно люблять своїх викладачів, показували не тільки величезні букети квітів, але й студентські накази адміністрації (хай і жартівливі): викладачі мають відпочивати в найвідоміших містах-курортах світу, отримувати найвищу зарплатню і бути забезпеченими найсучаснішою оргтехнікою, автомашинами й цілодобовим дитсадком для власних дітей.

Випускники щиро подякували найріднішим людям, без чиєї любові не можна прожити й дня, – батькам. А ті благословили їх на життєву дорогу духмяним короваєм на вишитому рушникові, щоб була вона квітучою, щедрою і довгою.

Останні вітальні слова, остання пісня на цій сцені з уст учорашніх студентів… Ми назавжди запам’ятаємо їх, огорнемо своєю любов’ю і підтримкою навіть на відстані та будемо впевнені в їхньому щасливому, вільному леті.

Задорожна Г.С.,

куратор випускної 41-Д групи


НА КРИЛАХ МОЛОДОСТІ


Ах, молодість!

Яка вона багата

На почуття, політ і відкриття.

Вона легка, відважна і крилата,

І перед нею ще усе життя!


Душа її – буяння первоцвіту.

Весняна повінь – щирі почуття.

Вона у мріях вже летить по світу,

І перед нею ще усе життя!


Вона уся в передчутті кохання,

Нема ні зради, ані каяття…

У ній лиш зародилося світання.

І перед нею ще усе життя!


Ах, молодість!

Краса і велич, сила!

Великих звершень в ній передчуття.

В ній пісня запальна і крила.

І перед нею ще усе життя!Випускники, перед вами – усе життя!

Не оглядайтеся – мчіться вперед!

Пізнавайте світ і себе у ньому!

Мрійте і втілюйте найсміливіші плани!


Ви – наше майбутнє!

Ви – нове покоління освітян вільної України!

Будуйте світле її майбуття!

Творіть добро і милосердя!


Нехай барвистою буде ваша юність!

Кожна мить прожитого життя

Нехай буде сповнена оптимізмом!


Нехай обминають усі негаразди

Та міцніють ваші крила,

А долі будуть щасливими!


Ми дякуємо за вічну молодість поруч із вами!


Наталя Федорчук,

завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик,

кандидат педагогічних наук406 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page