top of page

ВИПРОБУВАННЯ СТИХІЄЮ

Літо 2023 вже встигло продемонструвати барчанам могутню силу природи. Буревій, що промчав містом 25 липня, наробив багато лиха.

Стихія залишила свій руйнівний слід і на адміністративно-господарському комплексі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»: пошкоджені покрівлі гуртожитку №1 та господарської споруди на території закладу, розбиті вікна, вивернуті з коренем і поламані ялини на центральній площі (їх, до речі, вважають неофіційною візитівкою коледжу: ці дерева – його ровесники)…

Уже вранці наступного дня в закладі освіти було проведено оцінку завданої шкоди та визначено обсяг потреб у наданні допомоги; підготовлену проєктно-кошторисну документацію надіслано до Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

Зі слів директора коледжу Петра Савчука:

До ліквідації наслідків негоди активно долучилися працівники закладу освіти як зі штату технічного персоналу, так і зі штату педагогів, попри те, що літо – це час відпусток. Разом розчищали повалені дерева, прибирали територію, відновлювали покрівлі... Велика вдячність заступникові директора з адміністративно-господарської роботи Петрові Максімову, викладачам фізичного виховання і фізичної культури Вікторові Косюку та Едуардові Прухніцькому, операторові тепломереж Сергієві Степанковському, які зголосилися виконати ремонт покрівлі на господарській споруді, де розташовані всі коледжеві майстерні, і зробили це оперативно й злагоджено.

Дякую всім працівникам зі штату технічного персоналу за те, що вже кілька днів поспіль активно співпрацюють над ліквідацією наслідків стихії.

Щиру подяку хочу висловити директорові ТОВ «Краєвид Поділля» Григорієві Пузі, котрий виділив нашому коледжеві кілька листків рідкісного сьогодні шестихвильового шиферу для ремонту покрівель.

А загалом дякую всім небайдужим, хто проявив єдність у боротьбі з наслідками стихії та надав допомогу коледжеві.

Згадалася загальновідома думка Данієля Вебстера: «Люди разом можуть зробити те, чого не в силах зробити поодинці; єднання умів і рук, зосередження їхніх сил може стати майже всемогутнім». У сучасних умовах пам’ятати це надзвичайно важливо.

Інформаційний центр коледжу

125 переглядів

댓글


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page