top of page

Визначитися з майбутнім: Форум вступника 2024

23 березня Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» вітав потенційних абітурієнтів на черговому етапі Форуму вступника.

Гості коледжу мали змогу ознайомитися з виставками мистецьких робіт студентів різних спеціальностей. А після завершення реєстрації їх запросили до актової зали, де відбулося віртуальне знайомство з освітнім закладом: увазі присутніх був представлений відеофільм, сюжет якого розкриває багаторічну історію і традиції Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського та інформує про особливості навчання на різних спеціальностях і про досягнення студентів, учнів та їхніх викладачів.Після перегляду відеофільму з абітурієнтами спілкувався П. Н. Савчук – директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся». У своєму слові Петро Нестерович звернувся безпосередньо до учнівської молоді, наголосивши на тому, що якісна професійна освіта відкриває широкий простір для самореалізації, а отже, після нашої перемоги над ворогом сприятиме відбудові та розбудові України, яка продовжить свій шлях як суверенна держава, котра сповідує ідеї справедливості, свободи і демократії.

Модераторка зустрічі Олена Гриськів представила учасникам Форуму членів адміністрації коледжу та запросила до слова студентів, які здобувають різні спеціальності. Спеціальність «Дошкільна освіта» потенційним абітурієнтам презентувала Анастасія Педстружко; про особливості освітньої підготовки майбутніх учителів початкових класів цікаво розповіла Анастасія Потримай; спеціальності «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» представили Мирослава Кіндич і Марія Січко Марія. Про особливості свого майбутнього фаху розповіли студентки спеціальностей «Журналістика» і «Право» Вікторія Красовська та Єлизавета Мазуренко. А Дар’я Булаєвська, учениця 10‑А класу універсального профілю, ознайомила абітурієнтів зі специфікою Обласного наукового ліцею-інтернату, що забезпечує профільну загальноосвітню підготовку.

Отож, майбутні студенти і ліцеїсти почерпнули досить повну інформацію про переваги і перспективи навчання в коледжі та змогли відчути атмосферу і щоденний ритм життя в закладі освіти.

Усім учасникам Форуму вступника директор коледжу Савчук П. Н. вручив сертифікати, висловивши запрошення доєднатися до дружної учнівсько-студентської родини Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Оксана МЕЛЬНИК,

викладачка української мови та літератури

276 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page