top of page

ВИВЧАЄМО ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОЗІ
У період із 13 по 19 травня в Україні пройшов перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, загальною темою якого є безпека на дорогах в умовах воєнного стану.

Тижневик організовано на виконання Плану заходів на 2024 рік з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р.

Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» активно долучився до участі в тематичних заходах, оскільки учнівсько-студентська молодь є однією з найбільш вразливих груп серед усіх учасників дорожнього руху.Зі cтудентами коледжу та учнями Обласного наукового ліцею-інтернату в очному і дистанційному форматі було проведено цикл бесід із питань забезпечення захисту життя і здоров’я та дотримання правил безпечної поведінки під час дорожнього руху.

У ході активних дискусій здобувачі освіти обговорили різні ситуації на дорозі та ризики, пов'язані з ними. Куратори і класні керівники поділилися практичними порадами, які допоможуть учасникам дорожнього руху краще зрозуміти, як діяти в непередбачуваних ситуаціях. 

Багатьом студентам, які вже мають водійські посвідчення, іще бракує практичного досвіду управління автомобілем; нерідко проблемні ситуації виникають і в пішохідних зонах міста. Тож Тиждень безпеки дорожнього руху покликаний допомогти учнівсько-студентській молоді, як і всім іншим водіям і пішоходам, засвоїти основні правила та навички безпеки на дорозі.

Безперечно, участь студентів та учнів у профілактичних заходах щодо уникнення аварійних ситуацій може значно зменшити кількість дорожніх пригод.

Сподіваємося, що проведення в коледжі Тижня безпеки дорожнього руху матиме позитивний вплив на свідомість учнів і студентів, а залучення їх до тематичних обговорень і навчальних заходів сприятиме формуванню відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки інших учасників руху на дорозі.

Надія Белецька, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи

 

20 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page