top of page

Вебінар «Професійне становлення керівника музичного виховання в ЗДО»

Любіть та вивчайте велике мистецтво

музики. Воно відкриє вам весь світ високих почуттів,

пристрастей і думок, зробить вас духовно багатшими.

Завдяки музиці ви знайдете в собі нові, невідомі до цього, сили.

Ви побачите життя в нових барвах!

Дмитро Шостакович


Пізнання світу, почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику й діставати насолоду від неї. Без музики важко переконати людину, яка вступає у світ, у тому, що вона, людина, прекрасна.

У дошкільній педагогіці музику розглядають як засіб розвитку в дітей емоційного відгуку на все добре і гарне, із чим вони зустрічаються в житті. Для більшості дітей дошкільного віку основним місцем, де вони мають змогу отримати систематичні музичні знання, є дитячий садок. У закладі дошкільної освіти процес музичного виховання організовує музичний керівник.

Із метою популяризації професії музичного керівника та усвідомлення її значення у всебічному розвитку дошкільників на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» 16 березня 2021 року було проведено вебінар «Професійне становлення керівника музичного виховання в ЗДО» для студентів спеціальності 014 «Середня освіта. Музичне мистецтво».

Учасники вебінару розглянули питання професійних компетентностей сучасного музичного керівника та окреслили шляхи реалізації набутих студентами знань, умінь і навичок на педагогічній практиці.

До участі в заході були запрошені випускники минулих років, котрі сьогодні вже успішно працюють у закладах дошкільної освіти за спеціальністю, яку здобули в стінах нашого коледжу:

Дуда Інна Анатоліївна – завідувач комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №36» Вінницької міської ради;

Турченяк Антоніна Валеріївна – музичний керівник ЗДО № 2 «Сонечко» м. Бара;

Кінзерська Ганна Сергіївна – музичний керівник ЗДО № 1 «Берізка» м. Бара.

Студенти і викладачі кафедри мистецьких дисциплін висловлюють вдячність запрошеним гостям за теплі спогади про навчання в коледжі і професійний досвід, яким вони поділились з усіма присутніми; за настанови та рекомендації, адресовані нинішнім студентам.

В організації, підготовці та проведенні заходу взяли участь викладачі коледжу: Слободянюк Ірина Юріївна, Бакалець Надія Олексіївна, Кузнєцова Дарина Вікторівна, Коцурак Оксана Михайлівна – та завідувач кафедри мистецьких дисциплін Белецька Надія Григорівна; а також студенти 21-М групи: Яковішак Надія, Чайковська Аліна, Поповська Яна, Постернак Анастасія – і студентка 31-М групи Кобилянська Ольга.

Бакалець Н. О., Кузнєцова Д. В. –

викладачі кафедри музичних дисциплін


665 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page