top of page

Благородна акція волонтерського загону «Дзвіночок»

День святого Миколая – особливе свято, якому притаманна атмосфера радості, родинного тепла, очікування дива… На цей день чекають як діти, так і дорослі, адже саме добрий Чудотворець приносить такі бажані подарунки. Хоча справа не лише в них: багато хто чекає на вияв людської уваги і турботи.

На жаль, є категорія громадян, яким ні від кого чекати любові і привітань. Вони живуть у соціальному центрі «Милосердя» – будинку для літніх одиноких людей.

Студенти, що працюють у волонтерському загоні «Дзвіночок», вирішили подарувати мешканцям Центру бодай трохи своєї уваги: юнаки та дівчата на власні кошти придбали солодощі і зробили невеличкі подарунки. Важко передати словами ті емоції, які ми пережили під час перебування в цьому закладі. Безперечно, його працівники роблять усе необхідне, щоб умови перебування для пристарілих були цілком задовільні. Але, на жаль, психоемоційний стан мешканців соціального центру «Милосердя» таким назвати не можна. Кожний із них мріяв про своє активне довголіття в колі рідних людей. А склалося зовсім по-іншому...

Тож закликаємо всіх небайдужих пам’ятати, що не десь там у світі, а в нашому рідному Барі є люди, яким дуже потрібна звичайна увага, добре слово і небайдужість. Будьмо милосердними!

Людмила Кузнєцова,

керівник волонтерського загону «Дзвіночок»

170 переглядів

Kommentarer


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page