top of page

БАКАЛАВРИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА» ТА 013 «ПОЧАТКОВА ОСВІТА» ЗАВЕРШИЛИ ПЕРЕДДИПЛОМНУ ПРАКТИКУ

5 та 8 березня здобувачі освітнього ступеня бакалавра, які впродовж п’яти тижнів випробовували себе в ролі вихователів дошкільних груп і класних керівників, звітували про проходження переддипломної практики.

Комісія в складі заступника директора з навчальної роботи доктора філософії О. Д. Самборської, завідувача кафедри педагогіки, психології та фахових методик к.п.н. Н. А. Федорчук, завідувача практик КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» С. В. Марчук заслухала інформацію студентів 2-БД та 2-БШ груп про теоретичні положення в практичній роботі з дітьми, планування навчально-виховного процесу, складання конспектів занять та інших форм роботи; проведення ігрової, навчальної, трудової діяльності дітей з урахуванням їхні інтересів та природних нахилів.

Майбутні педагоги презентували свою роботу над заходами розмаїтої тематики, що сприяла поглибленню теоретичних знань і виробленню фахових компетентностей. «Дитячий садочок без стін: що це і для чого?»; «Арттерапія в педагогічній практиці»; «Взаємодія педагогічних працівників ЗДО з батьками. Педагогіка партнерства»; «Онлайн-заняття для дітей дошкільного віку у воєнний час»; «Дошкілля в умовах воєнного часу. Форми взаємодії з дітьми і батьками»; «Практика та інструменти оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі»; «Шкільні [не]уроки: інструменти для мотивації учнів і вчителів початкових класів» – це далеко не повний перелік творчих проєктів, які були реалізовані під час переддипломної практики, що є завершальним етапом навчання студентів бакалаврату і проводиться з метою узагальнення та вдосконалення здобутих знань, практичних умінь і навичок; оцінки рівня оволодіння професійним досвідом та перевірки готовності здобувачів освіти до самостійної педагогічної діяльності.

Педагоги-наставники побажали майбутнім колегам творчих здобутків і подальших успіхів у професійній самореалізації.

Ганна ЗАДОРОЖНА, кандидат педагогічних наук, керівник практики студентів 2-БД групи;

Світлана МАРЧУК, завідувач практики, керівник практики студентів 2-БШ групи.

 

 

89 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page