top of page

БАГІ ДЛЯ ЗСУ


Багі – невеликий маневрений автомобіль високої прохідності з відкритими колесами для їзди по бездоріжжю. Уперше був сконструйований у США і почав використовуватися в різних сферах, у тому числі й в армії.

В Україні питання забезпечення військових особливими видами транспорту стало надзвичайно актуальним із 2014 року. Винахідники та ентузіасти розробили декілька моделей багі. Варто відмітити, що цей творчий технічний процес триває й нині.

Нещодавно з ініціативи барських волонтерів та за підтримки небайдужих громадян і організацій, у тому числі й колективу нашого коледжу, профінансовано створення такого автомобіля. За словами барського волонтера Вадима Сорочинського, одного з ініціаторів проєкту, це була перша, але вдала спроба; а наразі в планах створення десяти багі. Їх виготовляють зазвичай із донорських запчастин старих «жигулів» на одному з підприємств Південної України.

На думку бійців ЗСУ багі, на яких встановлюють різноманітну зброю, добре зарекомендували себе як засіб знищення не тільки живої сили ворога, а й техніки, особливо броньованих машин піхоти і танків.

Закликаю колектив коледжу продовжувати надавати посильну фінансову підтримку виробникам автомобілів, які стануть у великій нагоді нашим захисникам і захисницям та допоможуть їм наблизити довгоочікувану Перемогу!


Валерій ВОСКОЛУП, голова циклової комісії

викладачів суспільних і соціально-економічних дисциплін
262 перегляди

ความคิดเห็น


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page