top of page

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ НА КАФЕДРІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

16 лютого кафедра соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» провела тематичну зустріч із Володимиром Петраковським – старшим викладачем кафедри кримінального та кримінального процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»; провідним радником Громадської організації «Стейтвотч» (StateWatch), що супроводжує антикорупційні проєкти та проєкти, направлені на посилення громадського контролю за процесом запуску і діяльністю нових органів правопорядку; експертом центру політико-правових реформ, національним консультантом Ради Європи, що досліджує теорію доказів, а також засади і стандарти діяльності органів обвинувачення та досудового розслідування. Центральною темою онлайн-діалогу було питання про роль антикорупційних органів у запобіганні корупції в Україні.

Корупцію вважають найсерйознішою проблемою для України після початку повномасштабної війни. Тож питання місця антикорупційних органів у антикорупційній діяльності самої держави є актуальним і потребує детального вивчення.У своєму виступі Володимир Петраковський окреслив зміст поняття «корупція» і зупинився на аналізі основного підґрунтя, що містить у собі це негативне явище. Розкриваючи питання ролі антикорупційних органів у запобіганні корупції в Україні, правник акцентував увагу на ролі таких антикорупційних органів, як НАЗК, НАБУ, САП, АРМА та ВАС.

У ході онлайн-діалогу з В. В. Петраковським студенти і викладачі коледжу мали змогу отримати ґрунтовні відповіді на ряд запитань, що стосуються корупції у воєнний час.

Кафедра соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» висловлює вдячність Володимиру Володимировичу Петраковському за професійний діалог із майбутніми фахівцями в галузі права і має сподівання на плідну співпрацю в майбутньому.

Тетяна СУПРУН-КОВАЛЬЧУК,

к.ю.н., доцент, доцент 

кафедри соціально-економічних дисциплін 


173 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square