top of page

АНСАМБЛЬ «ПРОМІНЧИКИ» ВІДЗНАЧИВ ЮВІЛЕЙ

28 листопада пройшов звітний концерт вокального ансамблю «Промінчики», колискою і рідним домом для якого став Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

З нагоди ювілею творчого колективу з вітальним словом виступив директор коледжу П. Н. Савчук. Петро Несторович вручив почесні дипломи учасникам вокального ансамблю і побажав їм нових здобутків та успіхів.

Важко переоцінити досягнення вокального ансамблю «Промінчики», який уже 20 років поспіль плекає покоління обдарованих дітей і наповнює наше життя яскравими барвами позитивних відчуттів.

Щорічно юні таланти беруть активну участь у концертах, конкурсах, інсценізації мюзиклів і мають вагомі надбання.

Неодноразово учасники ансамблю проявляли свої акторські вміння, ставши головними персонажами новорічної казки-мюзиклу «Пригоди в зимовому лісі» і музичних кліпів: «Не здолати Україну», «Гімн дітей України», «Ми за мир». А казкова історія «Пригоди Миколайчика» за участю юних театралів узяла перше місце в міжнародному мистецькому конкурсі (V international competition for artist «Soloviov» December 2020 Krakuw-Kiev).

На рахунку ансамблю «Промінчики» активна участь у конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів: «Зірка фест» – «Єдина країна», де здобув ІІ МІСЦЕ; «Ukrainian Heart», де здобув ПЕРШУ премію; «Хоробре серце», де здобув ДВІ ПРЕМІЇ – першого та другого ступеня.

У перші місяці війни «Промінчики» стали учасниками івент-проєкту «Небо над Украною: МВЛ-180 на варті». Творчий задум постановників згуртував виконавців навколо музики Миколи Лисенка, а сам проєкт зумів на глибинному рівні донести до всіх його учасників ідею усвідомлення величі української культури.

Іще одним цікавим творчим проєктом, де «Промінчики» не лише співали, а й торкнулися руками і душею до старовинного мистецтва гончарства в затишній майстерні коледжу, стала «Історія Великодня в чарівній майстерні».

Учасники ансамблю – це істинні патріоти; умотивовані, цілеспрямовані, відповідальні громадяни своєї країни. Із перших днів повномасштабної війни вокальний ансамбль «Промінчики» постійно долучається до благодійних концертів, які організовують у місті Барі. У такий спосіб юні українці виявляють безмежну вдячність нашим ангелам у камуфляжах за можливість мати сьогодення і за віру в завтрашній день.

На звітний концерт із нагоди ювілею ансамблю «Промінчики» до Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського завітали почесні гості: Побережна Тетяна Іванівна – перша заступниця голови федерації профспілок області, голова атестаційної комісії, голова обласної організації профспілок працівників культури, депутатка Вінницької обласної ради, та Демуцька Світлана Вікторівна – провідна фахівчиня з питань гуманітарної роботи профспілок області.

Тетяна Іванівна Побережна привітала ювілярів із присвоєнням їм звання «Народний аматорський колектив профспілок України» і вручила посвідчення керівникові вокального ансамблю «Промінчики» Дар’ї Євгеніївні Дмитришеній – викладачці кафедри мистецьких дисциплін.

Солодкими подарунками ювілярів привітав міський голова Володимир Васильович Саволюк.

Доєднується до вітань на адресу Ювіляра і вся коледжеві родина з побажаннями не зупинятися на досягнутому, а наполегливо йти вперед, до нових здобутків і творчих перемог!

Надія БЕЛЕЦЬКА, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи68 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page