top of page

Ангели Майдану…

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятна дата, яку відзначають в Україні 20 лютого на честь подвигу учасників Революції гідності і вшанування пам’яті загиблих патріотів. На Майдані пліч-о-пліч стояли українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелося вимагати право жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались... Зло – проти добра. Куля – проти мрії.

Чому Небесна Сотня? На Майдані був прийнятий розподіл на сотні, як то було за часів Запорізької Січі. Сотні мали свої назви, співзвучні назвам регіонів, звідки приїхали люди, наприклад Львівська сотня, Донецька сотня, Дніпропетровська... Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв! Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати!

Лютневим подіям 2014 року і вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячена тематична виховна година у відеоформаті, яку підготували студенти 31-ОМ групи Дем’янюк Валерія, Мацюк Яна, Михальчишина Альона, Степанкевич Анастасія.

Оксана ШКОЛЬНІК, куратор 31-ОМ групи104 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page