top of page

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ СВІТЛО – ЗБЕРЕЖИ ТЕПЛО»

Напередодні чергової річниці Дня Збройних сил України в Обласному науковому ліцеї-інтернаті КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» стартувала благодійна акція «Подаруй світло – збережи тепло». Мета проєкту – подякувати всім захисникам, які щоденно стоять на обороні незалежності нашої держави.

У межах акції викладач навчальної дисципліни «Захист України» Косюк Наталя Антонівна провела для ліцеїстів майстер-клас із виготовлення окопних свічок. До заходу долучилися: директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович; директор Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінська Людмила Валентинівна; класні керівники 10-х та 11-х класів.

«Україна незламна, Україна нескорена, Україна непереможна! Україна, була, є і буде! І ніхто її не зможе перебороти і забрати в неї вільний дух, козацьку силу і світле майбутнє її героїчного народу» – такі слова лунали з уст ліцеїстів. Під час заходу учні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у кровопролитній війні.

Зі словами подяки захисникам та в підтримку учнівської акції до всіх присутніх звернувся директор коледжу Савчук П.Н. Він наголосив на тому, що справа, яку роблять учні, дуже корисна і необхідна, але найголовніше завдання кожного з них у прискоренні перемоги – це наполегливе навчання.

Під супровід українських патріотичних пісень ліцеїсти дружно виготовляли окопні свічечки, вкладаючи в кожну з них частинку своєї душі. Усі свічки волонтери коледжу передадуть на передову разом із листами, які написав кожен учень, висловлюючи воїнам побажання здоров’я, перемоги над ворогом та швидкого повернення додому.

Акція передбачає також збір теплих речей, засобів гігієни і смаколиків для захисників нашої Батьківщини.

Ініцювали проведення заходу викладачі основ захисту України Косюк Наталя Антонівна (класний керівник 10-Б класу), Прухніцький Едуард Антонович та Волохата Катерина Миколаївна – класний керівник 10-А класу.

Катерина ВОЛОХАТА,

класний керівник 10-А класу
50 переглядів

Comments


Архів