Випускниця коледжу Ірина Буй повернулася з ХІІ зимових Паралімпійських ігор


20 березня, українська паралімпійська збірна повернулася додому із Південної Кореї, де відбувалися ХІІ зимові Паралімпійські ігри. Змагання проходили з шести видів спорту, українці брали участь у змаганнях з біатлону, лижних гонок та сноуборду.

Успіхи української збірної на Паралімпіаді-2018 детально висвітлювалися у засобах масової інформації. В цілому по кількості медалей наша команда четверта. По кількості золотих медалей українська команда також четверта у світі.

Міжнародні фахівці розуміють, що таке вигравати у великому спорті незрячим, людям з проблема опорно-рухового апарату. Тому на сьогоднішній день Україна дивує весь світ. Основна причина успіху – це команда.

Українську збірну в Пхьончхані представляли 30 спортсменів. Серед них наш земляк Олександр Казік, який привіз додому із Пхьончхана дві срібні медалі та випускниця спеціальності «Початкова освіта» Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Ірина Буй. У лижній гонці на цьогорічних змаганнях Ірина посіла почесне четверте місце.

Унікальна дівчина, українська лижниця, біатлоністка, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка та володарка Кубка світу, всебічно розвинена особистість, яка поєднала в собі всі найкращі риси людини – випускниця Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Навчаючись у коледжі в період з 2010 по 2016 роки Ірина почала серйозно займатися лижним спортом. Дебютувала на міжнародній арені у грудні 2011 року, взявши участь у міжнародних змаганнях з лижних гонок і біатлону. У 2012 році Ірину було зараховано до складу паралімпійської збірної України. На етапі Кубку світу 2012 року у м. Вуокатті (Фінляндія) у біатлоні 12,5 км спортсменка отримала «бронзу». А уже на Чемпіонаті світу 2013 року у м. Солефті (Швеція) здобула «золото» у біатлоні 10 км і «срібло» у біатлоні 12,5 км. Ірина стала переможцем фіналу Кубку світу 2013 року. У липні 2013 року її було нагороджено обласною премією «Молода людина року» (номінація «Відкриття року в області спорту»).

Викладачі коледжу пам’ятають Іру як життєрадісну, цілеспрямовану, вольову, надзвичайно працьовиту студентку, цікаву, неординарну особистість.

Пишаємося нашою випускницею, яка невтомною працею та гарними результатами подає приклад для студентської молоді.


0 перегляд

Лічильник:

© Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Сайт створено на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon