30/05/2019

   30 травня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулася ІХ Всеукраїнська міжвузівська студентська науково-практична конференція «Освіта в Україні: пошуки і здобутки». Конференція проводиться відповідно до плану роботи коледжу щорічно.

Основні напрямки обговорень:

  1. Методологіч...

27/05/2019

Пахнуть вишні, як цвітуть, білі наче сніг…

А роки ідуть, ідуть,  не вернути їх…

   Як же хочеться, щоб будні швидкоплинного дорослого життя, з його тривогами та проблемами, відступили. І хоч в народі кажуть, що двічі в одну в ріку не ввійдеш,  але одна прекрасна дата має чудодійну силу та спроможна  відкрити чарівні двері...

27/05/2019

  Літо – це час радості, відпочинку, мандрів.. А для студентів ІІІ курсу Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського це ще і час літньої педагогічної практики в оздоровчих закладах.

 І цьогоріч вперше наші студенти будуть працювати педагогами-організаторами в Українському дитячому центрі «М...

27/05/2019

      25 травня 2019 року в м. Тульчин Вінницької області  на території парку ім. М. Леонтовича відбувся  Всеукраїнський молодіжний етнофестиваль «Калинові мости». 

    Етнофестиваль «Калинові мости» проводиться раз у три роки. Проведення фестивалю спрямоване на  консолідацію  суспільства, з...