Архів даних

Шановні викладачі, студенти, ліцеїсти та працівники коледжу!

    Виповнюється сім років з часу, коли Україна стала звіряти свій шлях до гідного майбутнього з цивілізованим європейським світом. Рішуче розірвала свої зв’язки з тоталітарним, багатовіковим  московським укладом, який стримував пориви молоді до свободи, гідного і вільного від «совка» життя.

    Все, як завжди, розпочалося із руху молоді, студентів за Євросоюз. Ніяких закликів до зміни влади, тим більше до державного перевороту! Москва цього найбільше боялася. Рух у напрямку до Європи означав відхід від московського сходу. Спровокована промосковськими силами влада Януковича жорстоко розправилася із мрією молоді. Побиття дітей не зміг витримати від діда-прадіда свободолюбивий,  з високим почуттям гідності українець.

    Після того, як режим Януковича показав своє справжнє обличчя, спротив антинародній владі набрав чітких ознак революційного руху,  руху за свободу і гідність українського народу.

     Перед лицем побитих і скалічених студентів, молодих людей, перед лицем Небесної сотні, перед лицем загиблих воїнів на Сході України ми не маємо морального права забувати ці дні! Саме від тоді Україна стала жити за європейським годинником і пішла у напрямку до цивілізованого світу.

    Молода українська держава в небезпеці! Крім наступу «руського міра» на наші національні досягнення, Україні, з одного боку, загрожує пандемія коронавірусної хвороби, що охопила весь світ,   а з іншого – внутрішні виклики: тотальна корупція, економічна криза, криза державного управління.

    Життєвонеобхідним завданням, що стоїть перед кожним із нас, є утримання в руках здобутої перемоги на Майдані незалежності. Жодних вагань стосовно обраного курсу не має бути! Повернення назад – це ще на сотні років духовні руїни і рабство. Спрямовуймо ж свій рух тільки вперед, до омріяної перемоги!

    Слава Україні!  Героям слава!

PDF.PNG
PDF.PNG
PDF.PNG
PDF.PNG
PDF.PNG
PDF.PNG
  • Представник наглядової ради щодо відслідковування конкурсного відбору - Мельник Олександр Миколайович, приватний нотаріус Барського районного нотаріального округу Вінницької області (тел. +380673082268)

Привіт, юний друже!

 

   Ти розмірковуєш над своїм майбутнім? Обираєш власний шлях у професію? Шукаєш захопливі знайомства? Бажаєш розширити коло спілкування і мрієш потрапити в середовище, яке допоможе реалізувати твої плани і задуми?

   Тоді тобі до нас – у Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»!

  Тебе зацікавили умови навчання в коледжі, освітні можливості і додаткові переваги, які мають наші студенти? Якщо так, то пропонуємо тобі віртуально завітати до нас на День відкритих дверей і дізнатися відповіді на всі запитання, а також отримати індивідуальну консультацію від представників адміністрації та працівників приймальної комісії.

 

27 листопада 2020 року о 13.00 чекаємо тебе на онлайн-зустрічі з педагогами і студентами нашого коледжу!

 

Щоб приєднатися до відеоконференції, скористайся посиланням:

meet.google.com/qry-nthq-zkr

 

Слідкуй за новинами на сайті коледжу https://www.bar-bgpk.com.ua/

та на офіційній сторінці навчального закладу у фейсбуці

https://www.facebook.com/bgpk2018

20.10.2020

Аналітична довідка про напрацювання вчених НАПН України із забезпечення функціонування сфери освіти в умовах карантину. 

PDF.PNG

17.10.2020

Відповідно до листа МОН №1/9-576 від 12.10.2020 у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні коледж запроваджує дистанційне навчання з 19 жовтня по 15 листопада 2020 року.

PDF.PNG

01.09.2020

Рекомендований алгоритм дій у разі виявлення ознак гострого респіраторного захворювання у студентів, викладачів чи працівників коледжу

PDF.PNG

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon