Архів

Звернення директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського з нагоди Дня пам’яті, примирення та Перемоги у Другій світовій війні.

  Сьогодні 8 травня – День скорботи, коли ми поминаємо безстрашних воїнів, які своїми грудьми зупинили німецькі кулі – захистили майбутнє нашої держави.

     Жахлива війна, великі втрати… Багато ветеранів відійшло у вічність, але біль із роками не вщухає. Завтра, 9 травня, ми святкуємо День Перемоги. Перемоги воїна над смертю, перемоги над нацизмом.

        

  Це перемога не ідеології, не радянської влади над фашизмом, це перемога людей, яким було нестерпно боляче сприймати загарбання і поневолення рідної землі.

   Це перемога старих, жінок і дітей у тилу. Це їхніми молитвами жили бійці на передовій.

  Після такої перемоги навіть у страшному сні не можна було уявити, що знову з’явиться вже не німецький, а російський загарбник, так званий «старший брат» зі своїм «руським миром». Від Революції Гідності ми вже четвертий рік під тужливу мелодію «Плине кача…» проводжаємо у вічність наших братів, синів, батьків.

 Чи це страшна доля України черговий раз ловити своїми грудьми уже не німецькі, а російські кулі, виборюючи незалежність і право жити за своїми законами, а не за законами ворога?

  Дорогі сивочолі ветерани та ветерани вже теперішніх боїв! Прийміть доземний уклін за вашу стійкість, патріотизм і самовідданість, що є прикладом високого героїзму для прийдешніх поколінь.

 Зі святом Перемоги над нацизмом! Пам’ятаймо: ми знову переможемо!

Директор  Барського

гуманітарно-педагогічного коледжу

імені Михайла Грушевського,

кандидат педагогічних наук                                 П.Н. Савчук

На небосхилі засяє зірка Добротворця...

      Вирує травень, потопаючи у розкішних квітах. Та чомусь притихли співи пташок, засмутилось сонечко, а з ним і наші  обличчя.

    19 травня 2020 року завершив свій земний шлях Бачинський Валерій Григорович – заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА,  начальник управління професійної освіти, інноватики та науки, відмінник освіти України, якого тисячі спеціалістів освітньої галузі нашого краю з великою повагою називали авторитетом і гордістю вчительської громадськості Вінниччини.

У скорботі колектив КЗВО

"Барський гуманітарно-педагогічний коледж

імені Михайла Грушевського"

    Бачинський Валерій Григорович своїм невтомним життям, працею, досвідом і мудрістю залишив по собі яскравий слід у вітчизняній історії освіти та науки і в серцях своїх рідних, близьких, друзів та соратників.

    Адміністрація, педагогічний колектив КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"  висловлює щирі співчуття родині Валерія Григоровича, колективу Департаменту освіти і науки, розділяє біль непоправної втрати щирого друга і порадника колективу нашого навчального закладу.

    Пам'ять про талановитого керівника, шановану Людину назавжди залишиться в наших серцях і в пам'яті тих, з ким він жив, працював і розділяв радість життя.

      На небосхилі згасла зірка Добротворця, Педагога, Наставника, яка по новому  навічно засяє у Царстві Небесному.

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon