Архів

Звернення директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського з нагоди Дня пам’яті, примирення та Перемоги у Другій світовій війні.

  Сьогодні 8 травня – День скорботи, коли ми поминаємо безстрашних воїнів, які своїми грудьми зупинили німецькі кулі – захистили майбутнє нашої держави.

     Жахлива війна, великі втрати… Багато ветеранів відійшло у вічність, але біль із роками не вщухає. Завтра, 9 травня, ми святкуємо День Перемоги. Перемоги воїна над смертю, перемоги над нацизмом.

        

  Це перемога не ідеології, не радянської влади над фашизмом, це перемога людей, яким було нестерпно боляче сприймати загарбання і поневолення рідної землі.

   Це перемога старих, жінок і дітей у тилу. Це їхніми молитвами жили бійці на передовій.

  Після такої перемоги навіть у страшному сні не можна було уявити, що знову з’явиться вже не німецький, а російський загарбник, так званий «старший брат» зі своїм «руським миром». Від Революції Гідності ми вже четвертий рік під тужливу мелодію «Плине кача…» проводжаємо у вічність наших братів, синів, батьків.

 Чи це страшна доля України черговий раз ловити своїми грудьми уже не німецькі, а російські кулі, виборюючи незалежність і право жити за своїми законами, а не за законами ворога?

  Дорогі сивочолі ветерани та ветерани вже теперішніх боїв! Прийміть доземний уклін за вашу стійкість, патріотизм і самовідданість, що є прикладом високого героїзму для прийдешніх поколінь.

 Зі святом Перемоги над нацизмом! Пам’ятаймо: ми знову переможемо!

Директор  Барського

гуманітарно-педагогічного коледжу

імені Михайла Грушевського,

кандидат педагогічних наук                                 П.Н. Савчук

Лічильник:

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon

© Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Сайт створено на Wix.com